Copywriter (Only Polish) Polski

Geschlossen Veröffentlicht vor 7 Jahren Bezahlt bei Lieferung
Geschlossen Bezahlt bei Lieferung

Poszukujemy copywritera, który zajmie się przygotowaniem treści dla jednej ze stron deweloperskich osiedla w Polsce.

Miejsce pracy: (praca zdalna)

Zakres obowiązków:

przygotowywanie artykułów eksperckich na serwis główny klienta

redagowanie artykułów pod pozycjonowanie o tematyce mieszkaniowej

wyszukiwanie interesujących tematów oraz informacji

redagowanie treści w obrębie stron www klienta

tworzenie opisów produktów

i wiele, wiele innych.

Szukamy kandydata, który:

posiada doświadczenie w redagowaniu treści

ma bogaty zasób słownictwa

zna zasady SEO copywritingu

potrafi tworzyć treści chętnie czytane przez użytkowników

sprawnie porusza się w internetowej rzeczywistości

Z naszej strony możesz liczyć na:

Prace zdalną

Elastyczne godziny pracy

Ciekawą i twórczą pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Sposób aplikacji:

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV i LM) na (Removed by Freelancer.com admin for breaching Terms and Conditions) lub przez wiadomość na freelancer. W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Umschreiben von Artikeln Artikel schreiben Schreiben von Inhalten Verfassen von Texten Ghostwriting

Projekt-ID: #11166405

Über das Projekt

12 Vorschläge Remote Projekt Aktiv vor 7 Jahren

12 Freelancer bieten im Durchschnitt zł443 für diesen Job

Webcont247365

Hi!! We are a team of native translators and multilingual copywriters. With the best-proven records on freelancer.com, I can definitely assure you that I will provide you with grammatical-error-free, interesting-to-rea Mehr

zł572 PLN in 2 Tagen
(1286 Bewertungen)
8.7
gramont

Komponuję wysokiej jakości, ciekawe i chwytliwe teksty na podany temat. Cenię sobie umiejętność budowania interesujących tekstów zawierających zawoalowane konstrukcje wpływające na emocje czytelników, ich zachowanie, b Mehr

zł30 PLN in 10 Tagen
(6 Bewertungen)
2.8
PariiDmytro

Dzień dobry. Moje główne działania - dziennikarzem. Jestem pewien, że można sobie radzić w pracy. Byłbym bardzo wdzięczny za współpracę z Państwem.

zł555 PLN in 1 Tag
(0 Bewertungen)
0.0
annacharytoniuk

Dzień dobry! Zajmuję się pisaniem i content marketingiem od ponad 5 lat. Mam na koncie współpracę z wieloma międzynarodowymi markami, m.in. PepsiCo, IKEA, Unilever, Stadler, Master Management Group, Oriflame, Sephor Mehr

zł1000 PLN in 10 Tagen
0.0
marko87zl

Witam Serdecznie Jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Copywritingiem zajmuję się od przeszło 5 lat i z mojego punktu widzenia mam w tym już spore doświadczenie. Realizuję każdy rodzaj tekstów. Pisane są po do Mehr

zł221 PLN in 10 Tagen
0.0
karolkepka

Posiadam doświadczenie w tworzeniu tekstów użytkowych na potrzeby firm deweloperskich, instytucji finansowych, firm consultingowych w języku polskim oraz angielskim. Cena podana w zgłoszeniu obejmuje 10 tysięcy znak Mehr

zł800 PLN in 1 Tag
0.0
alicjakozicka

Witam Serdecznie. Chętnie podejmę się zlecenia. Jako copywriter tworzę profesjonalne treści przeznaczone na użytek wyłącznie moich klientów. Posiadam publikacje w ogólnopolskich gazetach, tworzyłam i redagowałam treści Mehr

zł572 PLN in 10 Tagen
0.0